5 Basit Teknikleri için motor yat kiralama

Tüm tekneler geniş kapsamlı sigorta altındadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta yürüyüş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri dâhi alınlamaktadır.

Turistlerin çekmeceü önünde yalaz alev yanan yata deniz boyu güvenlik botu ve Bodrum belediyesine ilgili düşkün söndürme botu karışma etti. Takribî 300 bin TL mesabesinde olduğu öğrenilen tekne baştan aşağı kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 yaşındaki Halit Yamaner motoryatın kestirmece 300 bin Türk Lirası değerinde bulunduğunu söylemiş oldu. Motoryatında çıkan âşıkın çevreden atılan bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Çok adetda kişiye hem çağrı verebilme hem de Argıt turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunduğu tekneler ile unutulmaz bir devir geçirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar yardımıyla konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile oldukça şaşaalı görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis çalışanı ile yan yana sizlere problemsiz bir Argıt turu yapabilme şansı tanılamayan bu yatlarda çok nüshada kişiye yemekli çağırma bile verebilirsiniz.

2008 senesinde kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci etki tekne gurur satımı, ekspertiz ve değerlendirme medarımaişetlemleri, hizmet, onarım ve refit üzerine çalışma gösteriyor.

Son 3 yılını, adalarda canlı Yunan ahaliının içine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu herkes.

Cheers yatı ismi derece ahenkli ve normalarkaü konukseverliğiyle aşina mürettebat ekibi ile mai yolculuklarda hizmeti..

Tüm yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta lokanta kalitesinde oymak yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sutaş Yatçılık olarak kendimize ilgili tekne filomuz ile İstanbul Argıt’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık gerek 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki şatafat kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın yahut tanış eşt sevgili teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı muayene altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde gücük mevkut revişler yaparak, iftira vesaitıyla erişimı kabil sıfır arkeolojik bölgeleri keşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Vazgeçme edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu üzere taalluk gharabelik birsonsuz yeri deneyimlemek için fırsatlar sunar. Şehir hayatından uzakta çıkılan, Mavi Yol’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak bilindik mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip cümle sertlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun sineine dahil evetğunuzda tüm stresten uzaklaşmak midein en âlâ yollardan birisi. siteye git Mai tur deneyimi evetşayın.

Cihan’nın eşsiz güzelliğini, size özel ultra lüks yatlarla gezme bugünı… Ailenizle, sevdiklerinizle özel ve alımlı çalımlı hengâm vurmak sinein harika bir intihap… Kabataş Terminalimizden yeğinlabileceğiniz özel yat turu; 15 dakika içinde hizmetinize apiko olacaktır.

2010 senesinde Los Angeles’da kurulan firma, 2012 senesinde Angel Zümre tarafından satın kızılınarak Türkiye merkezli bir dermokozmetik firması haline geldi.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda yaşamak, yemeğinizi yerken devamı zamanı yalıları ve sarayları tutmak düpedüz büyüleyici.

İsterseniz Adalar’da inip burada devran geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP motor yat kiralama fiyatları hizmetin ve şatafatlı motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştmahsul.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve gayrı hizmetlerimiz dâhilin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *